FOOD4PETS

Zamýšleli jste se nad tím, čím krmíte svého psa?
Hledáte možnosti, jak svému pejskovi dopřát kvalitnější a bohatší stravu a nevíte si rady? Chcete vědět, jak má vypadat správní výživa psa a kočky? Jako veterinární lékařky jsme se nad těmito otázkami dlouhou dobu zamýšlely a konečně přicházíme s řešením vaření psům a kočkám a barf jídelníčku, které nemá na českém trhu obdoby!

Proč se otázkou výživy domácích mazlíčků tolik zabýváme?
Dnešní legislativa, vztahující se na výrobu krmiv, není dostatečně přísná a proto jsou v kvalitě krmiv od jednotlivých výrobců značné rozdíly. Pro majitele zvířat je proto důležité pozorně číst etikety na obalu a kontrolovat složeni krmiva.

Paradoxně krmivo, které našim mazlíkům chutná nejvíce, nemusí být to nejzdravější, právě naopak. Důvodem toho, že tak ochotně krmivo přijímají, jsou často dochucovadla, umělá barviva a konzervanty. Chuť výrobci zvyšují i přidáním blíže neurčených a ne vždy zdravých tuků, označených jednoduchým názvem „živočišný tuk“.

Proto stále více lidí svým čtyřnohým kamarádům raději vaří nebo barfuje. Chtějí mít kontrolu nad čerstvostí a kvalitou surovin. Náš tým lidí z Food4pets vám pomáhá sestavit optimální krmnou dávku pro vaše domácí zvířátka.

Je to přitom tak jednoduché! Stačí vyplnit údaje v našem dotazníku (http://www.food4pets.cz/cz/formular) a my vám zašleme 1 nebo 3 recepty. Tyto recepty sedí přesně na míru vašemu zvířeti, tak, aby individuálně splňovaly všechny jeho požadavky na vyváženou, zdravou a chutnou stravu.

Navíc dostanete i doporučení na nejvhodnější minerálně – vitamínový přípravek přímo pro vaše zvířátko. Cena této unikátní služby je 300 Kč za 1 recept nebo 850 Kč za 3 recepty.

Více informací získáte na: http://www.food4pets.cz/

  • 2.11.2016
Klikněte pro přidání komentáře

Přidat komentář: